Veiling nummer 773: Wegens vereffening Beeckman - De Neve nv - Grote partij kunst en antiek te Lebbeke
Kunst en Antiek - Meubels
Details
Start veiling: 21 okt 2021 10:00
Sluiting veiling vanaf: 29 okt 2021 16:00
Omschrijving
Kijkdagen
Vrijdag 22 oktober 2021
Van 09:00 tot 10:00
Ophaaldag(en)
Vrijdag 5 november 2021
Van 09:00 tot 10:00
Locatie
Aantal biedingen
Hoogste bod
Sluitingsdatum
houten tafeltje van plm 1,28 x 0,60 x 0,75 lpm vv 3 schuiven ingelegd met brons en zilver get GM E 1...0 Startbod
: € 500,00 29 okt 2021 16:00 -
342: houten commodekasthouten commodekast van plm 1,60 x 0,50 x 1,10 lpm vv 3 schuiven en 3 deuren (enige handvaten ontbrek...4 Hoogste bod
: € 6,00 29 okt 2021 16:12 -
349: poef + krukstoffen poefje compleet met krukje (interne ref: p)0 Startbod
: € 1,00 29 okt 2021 16:08 -
369: 2 metalen stoelen2 metalen stoelen vv groen stoffen zitting (interne ref: p)11 Hoogste bod
: € 14,00 29 okt 2021 16:29 -
410: houten kastjeverguld houten kastje met 3 schuiven van plm 0,63 x 0,30 x 0,63 lpm (zonder inhoud) (interne ref: v-...21 Hoogste bod
: € 55,00 29 okt 2021 16:27 -
414: consolevergulde houten console vermoedelijk van BAUWENS van plm 1,05 x 0,44 x 0,93 lpm (beschadigd) (inter...21 Hoogste bod
: € 65,00 29 okt 2021 16:33 -
houten hoek opbergrekje vv 5 leggers van plm 1,26 lpm (interne ref: p)7 Hoogste bod
: € 14,00 29 okt 2021 16:20 -
465: wandkast met inhoudhouten wandkast van plm 2,60 x 0,60 x 2,50 lpm vv 6 deuren wo 2 vv glas en div leggers compleet met ...29 Hoogste bod
: € 240,00 29 okt 2021 16:30 -
477: paravanhouten paravan bestaande uit 6 delen elk van plm 0,66 x 1,53 lpm (beschadigd)(interne ref: p)40 Hoogste bod
: € 325,00 29 okt 2021 16:52 -
glazen vitrinekast van plm 0,90 x 0,45 x 1,70 lpm inh partij div decoratie/antiek wo div vazen, beel...9 Hoogste bod
: € 75,00 29 okt 2021 16:27 -
houten bijzetkast op metalen onderstel van plm 0,80 x 0,40 x 1,15 lpm inh partij div decoratie wo gl...25 Hoogste bod
: € 190,00 29 okt 2021 16:32