Veiling nummer 773: Wegens vereffening Beeckman - De Neve nv - Grote partij kunst en antiek te Lebbeke

Kunst en Antiek - Meubels
Details
Start veiling: 21 okt 2021 10:00
Sluiting veiling vanaf: 29 okt 2021 16:00
Omschrijving

Kijkdagen

Vrijdag 22 oktober 2021
Van 09:00 tot 10:00

Ophaaldag(en)

Vrijdag 5 november 2021
Van 09:00 tot 10:00

Locatie
Aantal biedingen Hoogste bod Sluitingsdatum
  • houten tafeltje van plm 1,28 x 0,60 x 0,75 lpm vv 3 schuiven ingelegd met brons en zilver get GM E 1...
    0 Startbod : € 500,00 29 okt 2021 16:00
  • houten commodekast van plm 1,60 x 0,50 x 1,10 lpm vv 3 schuiven en 3 deuren (enige handvaten ontbrek...
    4 Hoogste bod : € 6,00 29 okt 2021 16:12
  • stoffen poefje compleet met krukje (interne ref: p)
    0 Startbod : € 1,00 29 okt 2021 16:08
  • 2 metalen stoelen vv groen stoffen zitting (interne ref: p)
    11 Hoogste bod : € 14,00 29 okt 2021 16:29
  • verguld houten kastje met 3 schuiven van plm 0,63 x 0,30 x 0,63 lpm (zonder inhoud) (interne ref: v-...
    21 Hoogste bod : € 55,00 29 okt 2021 16:27
  • 414: console
    vergulde houten console vermoedelijk van BAUWENS van plm 1,05 x 0,44 x 0,93 lpm (beschadigd) (inter...
    21 Hoogste bod : € 65,00 29 okt 2021 16:33
  • houten hoek opbergrekje vv 5 leggers van plm 1,26 lpm (interne ref: p)
    7 Hoogste bod : € 14,00 29 okt 2021 16:20
  • houten wandkast van plm 2,60 x 0,60 x 2,50 lpm vv 6 deuren wo 2 vv glas en div leggers compleet met ...
    29 Hoogste bod : € 240,00 29 okt 2021 16:30
  • 477: paravan
    houten paravan bestaande uit 6 delen elk van plm 0,66 x 1,53 lpm (beschadigd)(interne ref: p)
    40 Hoogste bod : € 325,00 29 okt 2021 16:52
  • glazen vitrinekast van plm 0,90 x 0,45 x 1,70 lpm inh partij div decoratie/antiek wo div vazen, beel...
    9 Hoogste bod : € 75,00 29 okt 2021 16:27
  • houten bijzetkast op metalen onderstel van plm 0,80 x 0,40 x 1,15 lpm inh partij div decoratie wo gl...
    25 Hoogste bod : € 190,00 29 okt 2021 16:32

Door onze veiling website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies om u optimaal van dienst te zijn. Door onze veiling website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies om u optimaal van dienst te zijn.